top of page

Tetování v létě

Aktualizováno: 17. 5.


Mnoho lidí se nás ptá na to, zda je vhodné jít na tetování v létě. Odpověď není zcela jednoznačná. Je třeba vzít v potaz vaše plány na léto a váš životní styl.


S čerstvým tetováním totiž není vhodné prvních 30 dní po aplikaci:


- Koupat se

- Vystavovat přímému slunci

- Podávat velké sportovní výkony


Pokud tedy plánujete léto trávit v práci, neholdujete vodním radovánkám ani opalování, nepředstavuje pro vás tetování v létě žádné riziko. Lidé v Miami se také tetují bez ohledu na teplé podnebí😊.


Pokud však naopak plánujete koupačky, opalovačky nebo pobyty v přírodě, kde nejste schopni zajistit optimální hygienické podmínky, počkejte s aplikací tetování raději na podzim. Budete si moct užít léto na plno, bez obavy o nový obrázek a bez následných komplikací.


Vysoké teploty a související pocení se, také kladou větší důraz na hygienu a péči o čerstvé tetování. Dbejte tedy vždy pečlivě pokynů tatéra ohledné následné péče.


Co se týká tetování staršího/již dohojeného, nezapomeňte jej v letních měsících chránit pomocí opalovacího krému s vysokým UV faktorem (doporučujeme SPF 50). Slunce a UV záření jsou největším nepřítelem barev pod kůží. Čím lépe svůj obrázek budete před sluníčkem chránit, tím déle vám barvy vydrží výrazné a zářivé.


50 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page